Deepak Chopra & Lee Holden

Deepak Chopra spojuje znalosti Západu s moudrostí Východu jako nikdo jiný. Coby úspěšný lékař zjistil, že západní medicíně chybí duše. Napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků. Dosud se jich prodalo 20 milionů výtisků. Časopis Time Magazine Deepaka Chopru zařadil mezi 100 nejvýznamnějších myslitelů 20. století. 

Další informace nalezneš na stránkách: www.deepakchopra.com

„Recyklujeme minulost jako iluzi přítomnosti, naší reality.“ – Deepak Chopra

Lee Holden již více než 35 let zjišťuje, že čchi-kung je ideální metodou nejen pro získání fyzické kondice či zdraví, ale také k osvobození mysli od stresu a napětí. O umění tohoto pohybu se dělí na DVD, v televizi a online kurzech. Když tak činí, pomáhá svým studentům překonat nemoci a zranění, zpomalit proces stárnutí, maximalizovat svoji energii a cítit se lépe než kdy předtím.

Více informací na: www.holdenqigong.com

S českým dabingem

S českými titulky

Vnímání a vědomí: Získání skutečné svobody

Náš potenciál je nekonečný a svět nám nabízí mnohem víc než jen fyzickou úroveň vnímání. Autor a odborník na tělo a mysl Deepak Chopra v rozhovoru s Leem Holdenem vysvětluje, proč máme jako lidé v tomto světě vždy individuální zkušenost, kterou si sami pro sebe interpretujeme. I přesto je vše vzájemně provázané a propojené a vrací se ke společnému zdroji. V tomto rozhovoru tě Deepak Chopra vtáhne do svých úvah o světě a našem vnímání a vysvětlí ti, v čem je důležitá sebereflexe a flow.

V tomto videu se dozvíš…
  • O hranicích moderní vědy.
  • Jak rozšířit své vnímání a dosáhnout čistého vědomí.
  • Jaké si klást otázky.

Podívej se na všechna dnešní videa:

Jednoduše klikni na obrázek nebo jméno řečníka a pusť si jeho příspěvek.

Sdílej své vhledy a prožitky!

Která myšlenka tě dnes nejvíc zaujala?
Poděl se o ni v komentářích níže!