Frank Kinslow

Dr. Frank Kinslow je chiropraktik, duchovní konzultant a autor bestsellerů. Po dlouhém období, kdy cvičil jógu a někdy meditoval i víc než dvě hodiny denně, absolvoval výcvik učitele transcendentální meditace. V roce 2007 se mu podařilo najít cestu z hluboké osobní krize tím, že objevil původní zdroj uzdravení a štěstí. Pak konečně vytvořil metodu Kvantového unášení (Quantum Entrainment®). Nyní tuto metodu vyučuje na seminářích a webinářích, aby ostatní lidi z lékařských profesí naučil techniku, která funguje jednoduše a efektivně.

Pro více informací navštiv: www.kinslowsystem.com

„Uvědomil jsem si, že ,nic’ funguje: Není to o tom, že něco děláme, ovládáme, snažíme se – je to o tom, s tím přestat.“ – Frank Kinslow

S českým dabingem

S českými titulky

Změňte své vnímání: ovlivněte své tělo, mysl & duchovní rozvoj

Osvícení a štěstí se někdy nedaří naplnit, i když jsme nějaké technice nebo metodě hluboce oddáni. Ve svém summitovém příspěvku ti Frank Kinslow ukáže jednoduché cvičení demonstrující, jaký vliv může mít posun ve vnímání. Díky své jedinečné technice dokázal během krátké doby drasticky zlepšit své zdraví a vyjít z osobní krize fyzicky a emocionálně silnější – tím, že (už) nic nedělal. Frank ti předvede, co tě spojuje s kvantovým vakuem a jak můžeš zažít nicotu.

V tomto videu se dozvíš…
  • Proč cvičení a techniky, během kterých se o něco usilovně snažíme, někdy nefungují.
  • Jak ve stavu čistého vědomí (znovu) objevit sebe sama a svou esenci.
  • Jak ti zaneprázdněnost v životě brání v propojení s tvou vnitřní podstatou.
  • Cvičení: bdělá pozornost.

Podívej se na všechna dnešní videa:

Jednoduše klikni na obrázek nebo jméno řečníka a pusť si jeho příspěvek.

Sdílej své vhledy a prožitky!

Která myšlenka tě dnes nejvíc zaujala?
Poděl se o ni v komentářích níže!