Speciální bonusový balíček

pro tebe!

Naplň svůj pravý potenciál a propluj každým dnem ve flow díky trvalému přístupu ke všem 36 videím flow! summitu a exkluzivním bonusovým kurzům, které ti pomohou učení prakticky využít!

Kompletní bonusový balíček: Jak praktikovat, co ses naučil

Vedle neomezeného přístupu k 36 obohacujícím videím flow! summitu 2022 získáš zcela mimořádné praktické bonusové kurzy, které jsme pečlivě vybrali tak, aby ti pomohly uplatnit učení z flow! summitu v každodenním životě:

Jak probudit svou vnitřní sílu

Ty, kteří dokážou proměnit ty správné myšlenky ve skutečnost, čeká život plný lásky, hojnosti a zdraví. V tomto 5dílném esenciálním kurzu rané tvorby Louise Hay se naučíš, jak tvořit realitu, kterou chceš v hloubi duše žít. Podpoří tě užitečná cvičení, která můžeš okamžitě zkoušet v praxi. Síla už v tobě je, stačí ji jen probudit!

Spirituální výbava Strážců Země

Připoj se k lékařskému antropologovi Albertovi Villoldovi a šamance Marcele Lobos a vydej se s nimi na spirituální cestu za starodávnými šamanskými rituály. Tato sada obsahuje praktická cvičení, která můžeš využít ve svém každodenním životě. Ponoř se s Albertem a Marcelou do 6 prastarých šamanských rituálů, poslechni si 7 tipů a triků, které tě mohou denně podporovat na tvé spirituální cestě, a přijmi pozvání světoznámého hudebníka Estase Tonneho k intenzivní kytarové meditaci.

Minikurz Mirky Rösslerové

Soustřeďování vědomí v přítomném okamžiku vede ke změně tvých reakcí a návyků reagovat určitým způsobem. Metoda soustřeďování vědomí ti pomůže k růstu a lze ji uplatnit na jakýkoli problém, který v životě řešíš.

Transformace není jednorázový zážitek… je to magická cesta!

Nenech zhasnout jiskru, kterou v tobě flow! summit 2022 zažehl. Vydej se s pomocí našich nejlepších mentorů a praktických cvičení dál do svého nitra.

Trvalý přístup k bonusovému balíčku flow! summitu 2022:

Zajisti si kompletní balíček flow! summitu 2022 A NAVÍC všechny exkluzivní bonusy již dnes!

Učení v hodnotě 746 € nyní pouze za 97 €

NEBO ve 2 splátkách po 49 €.

Bonusový balíček flow! summitu 2022:
Spirituální výbava pro každý den ve flow!

Život ví, jak nás pořád udržovat ve střehu! Jednou čelíme výzvě v podobě hněvu nebo smutku, jindy se zamýšlíme nad smyslem svého života. Ať už na své životní cestě stojíš před jakoukoli výzvou, existuje mentor, který tě může inspirovat!
 
Proto jsme vytvořili bonusový balíček flow! summitu, abys měl přístup ke každé z jeho cenných lekcí ve chvíli, kdy ji opravdu potřebuješ! 
 
A nejlepší na tom je, že jsme do něj zařadili praktické kurzy a další hodnotné bonusy, které ti pomohou si všechny lekce snáze osvojit, začít je uplatňovat a vykročit tak na transformační cestu do svého flow!

Speciální cena bonusového balíčku vyprší za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kompletní balíček flow! summitu

Získej kompletní balíček flow! summitu již dnes a dívej se na videa, kdykoli budeš chtít.
Svým nákupem nás také podpoříš, abychom mohli v budoucnu uskutečňovat další bezplatné akce!

Místo 746 € nyní jen 97 €!

Ano, rozhodně chci využít této jedinečné nabídky!
Zaplatím ve 2 splátkách

Přidej se k našemu hnutí a pomoz pozvednout kolektivní vědomí!

Když se připojíš k hnutí younity, umožníš nám sdílet důležitá poselství flow! summitu s dalšími lidmi po celém světě!

Svým nákupem nás podpoříš, abychom mohli v budoucnu uvádět další summity a jiné projekty zdarma a lidé si tak mohli užívat štěstí, pohodu a radost, které si zaslouží.

Časově omezená nabídka: Bonusový balíček flow! summitu 2022

Letos jsme bonusy v balíčku flow! summitu vylepšili a rozšířili, abychom tě podpořili na tvé vnitřní transformační cestě do flow! Nenech si ujít příležitost získat přístup k bonusovým kurzům, které jsme vybrali exkluzivně pro tebe, abys mohl své poznatky z flow! summitu snáze využít!

Více než 22 hodin exkluzivního videoobsahu
Trvalý přístup ke všem 36 jedinečným videopříspěvkům letošního flow! summitu, které můžeš sledovat a učit se z nich svým vlastním tempem. Všechna cizojazyčná videa jsou dostupná s českým dabingem a v původním znění s českými titulky, česká a slovenská videa v původním znění.

299
Audiokniha
Stáhni si celý summit do svého zařízení a získej tak přístup k přednáškám i na cestách!
48
Infografiky
10 ilustrovaných přehledů shrnujících klíčové myšlenky, které si můžeš vytisknout a denně si je připomínat.
79

Esenciální kurz: Louise Hay – Jak probudit svou vnitřní sílu
V tomto 5dílném kurzu nás Louise Hay učí, jak přeměnit myšlenky v prožitky, aby mohly uzdravit tvůj život. Tento nepostradatelný kurz je plný praktických cvičení a technik práce se zrcadlem, které můžeš začít okamžitě uplatňovat a změnit tak svůj život. Dostupné v původním znění s českými titulky.

79

Výbava Strážců Země: Starodávné rituály na každý den
V tomto exkluzivním balíčku ze summitu Strážci Země 2021 ti Alberto Villoldo a Marcela Lobos krok za krokem předvedou 6 starobylých šamanských rituálů, které ti pomohou se napojit na svou vnitřní moudrost a moc. Zahrnuje 7 praktických tipů a triků pro každodenní život a hudební meditační cestu s Estasem Tonnem. Hudební meditace a všechny rituály dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky, ostatní videa dostupná v původním znění s českými titulky.

147 €
Dr Joe Dispenza – Síla tvé mysli při léčení
V tomto působivém záznamu z Heal Summitu s námi Dr Joe Dispenza sdílí, jakou roli hraje naše mysl na cestě uzdravení, vypráví svůj osobní proces vyléčení a vysvětluje, jak můžeš využívat svou vlastní léčebnou sílu. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
79
Rozhovor Eckharta Tolleho s Nealem Donaldem Walschem
Dojemný záznam semináře, na kterém Eckhart s Nealem probírají Nealův osobní příběh spirituálního probuzení, jeho tvůrčí proces a výzvu, kterou představuje zachování duchovní bdělosti v běžném životě. Dostupné v původním znění s českými titulky.
97

Celková hodnota

746 €

Akční cena

97 €

Co přesně tě v balíčku čeká? (Ukázka)

Tvé další bonusy:

Minikurz Mirky Rösslerové – Soustřeďování vědomí v přítomném okamžiku

Minikurz je zaměřený na soustřeďování vědomí v přítomném okamžiku, které vede ke změně reakcí a návyků reagovat určitým způsobem. Metoda soustřeďování vědomí pomáhá k našemu růstu, lze ji uplatnit na jakýkoli problém, který v životě řešíme.

Petra Rauferová – Je utrpení pro život nezbytné? 

Petra nám ukazuje cestu, jak lze zásadní i malé změny v životě provádět v jemnosti a každodenní všímavosti a ne na základě utrpení.

Michal a Michaela Bartošovi – Jak znásobit potenciál následujícího dne

Osvědčený každodenní večerní rituál.

Jiří Charvát – Odpadnutí středu

Podívej se důkladněji po ‚já‘, abys zjistil, že nic není k nalezení. A staň se tak vším, které nemá problém.

Katarína Runa – Zrušení dětských slibů 

Ve svém dětství jsme svým blízkým nevědomky dali spoustu slibů výměnou za vytouženou lásku, bezpečí a spokojenost. Tyto sliby jsou však již nefunkční a tahají nás k zemi, nedovolují nám roztáhnout naše křídla. Meditace Zrušení dětských slibů ti pomůže propustit tyto sliby z tvého života a vstoupit do nové úrovně bytí.

Michala Měřínská – Svlékání slupek

Jednoduchá, avšak velmi účinná technika, díky níž můžeš odložit své masky a přesvědčení, které ti brání žít život v radosti a napojení na sebe samého.

Veronika Navarro – Verunity – Přístav bezpečí

Krátká meditace pro denní praxi, kterou můžeš poslouchat kdykoli v rámci běžných dní pro zklidnění, naladění se na sebe, i když máš méně času nebo se nechceš věnovat uvnitřnění delší dobu.

Monika Amaee Trčková – Skenování stavu tvé celistvosti

Meditace, která ti pomůže skenovat a diagnostikovat, jak na tom jsi z hlediska energie, vitality i emočního a mentálního nastavení.

Dana-Sofie Šlancarová – Zhmotňovací meditace

Zavede tě do zahrady tvého podvědomí a umožní ti naladit se všemi smysly na všechno to, co chceš v životě mít a prožívat, a tak v sobě pevně ukotvit nová životní nastavení a přesvědčení.

Michal Hrehuš – Nový obraz o sobě

V této jemné meditaci na sebe oblékneš vlastnost, po které již dávno toužíš. Nyní je ten správný čas, abys i ty zářil tuto vlastnost uvnitř i kolem sebe!

Monika Hodásová – Meditace pravdy v ženském těle

V této chvilce se ponoříš do čtyř krátkých meditací a z hloubi svého srdce si zodpovíš jednoduché, ale zásadní otázky týkající se čtyř pilířů tvého každodenního života.

Petra Brzović – Bezpečné místo

Nech se zavést na své bezpečné místo, kde můžeš odevzdat vše, co ti již neslouží, uvolnit každou buňku svého těla a naplnit se uzdravující láskou a světlem. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Kompletní balíček flow! summitu

Získej kompletní balíček hned teď a sleduj všechna videa tak často, jak budeš chtít. 
Svým nákupem nás také podpoříš, abychom mohli v budoucnu uskutečňovat další bezplatné akce!

Místo 746 € nyní jen 97 €!

Máš nízký rozpočet? Nevadí!

Nemusíš o nic přijít. Ke kompletnímu bonusovému balíčku flow! summitu 2022 A NAVÍC všem exkluzivním bonusovým materiálům můžeš nyní získat okamžitý přístup a zaplatit ve dvou jednoduchých splátkách po 49 €!

Podpoř myšlenku flow! summitu!

Od našich srdcí k tvému… Za uvedením flow! summitu zdarma se schovávají stovky hodin naší práce a roční příprava. Děláme to, protože nám byla dána příležitost se každý rok dotknout tisíců lidí – ve 14 různých zemích světa! – a společně zažívat léčení, přítomnost a osobní rozvoj.

To vše je možné díky nákupům balíčku flow! summitu! Stojí za ním tým nadšených lidí, kteří celý rok pracovali, aby vytvořili a uspořádali jeden z největších spirituálních online summitů zdarma. Pokud bys nás chtěl podpořit v tvorbě budoucího summitu a zároveň přispět ke svému osobnímu růstu, srdečně tě zveme k zakoupení bonusového balíčku flow! summitu 2022!

Často kladené dotazy

1. Jsou všechny materiály v češtině?

Všechna cizojazyčná summitová videa jsou dostupná s českým dabingem i v původním znění s českými titulky. Česká a slovenská videa jsou uvedena v původním znění bez titulků.

2. Jak často se můžu na videa dívat?

Ke všem videím i bonusovým materiálům máš trvalý, neomezený přístup! Videa můžeš sledovat, kdykoli máš chuť, učit se svým vlastním tempem a kdykoli se k nim vracet!

3. Jak dlouho mi bude obsah dostupný?

K veškerému obsahu máš přístup už napořád.

4. Budu mít ihned přístup ke všem materiálům, i když se rozhodnu balíček zakoupit na splátky?

Ano. Jakmile si bonusový balíček objednáš a uhradíš první splátku, budeš mít ihned přístup ke všem videím i bonusům.

5. Proč bych si měl videa kupovat, když už jsem je viděl?

Kromě toho, že nás podpoříš v tvorbě budoucích flow! summitů a dalších akcí zdarma, získáš exkluzivní přístup k bonusovým materiálům včetně praktických kurzů. A nejlepší na tom je, že přístup k veškerému obsahu budeš mít už napořád, takže se na videa můžeš v budoucnu dívat přesně ve chvílích, kdy jejich poselství budeš doopravdy potřebovat!

6. Napadají mě další otázky, jak vás mohu kontaktovat?

Neváhej nám napsat e-mail na cesko@younity.one, s radostí zodpovíme každou tvou otázku!

Kompletní bonusový balíček flow! summitu

Dívej se na veškerý obsah, kolikrát si budeš přát!
Užij si VŠECHNY bonusy!
A přispěj na budoucí summity a další události zdarma!

To všechno nyní můžeš mít jen za 97 €!