Nech se letošním flow! summitem doprovázet těmi nejlepšími experty na spiritualitu, osobní rozvoj a štěstí. 

Dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza je jedním z nejúspěšnějších řečníků posledních let. Je známý pro svou schopnost živým, popisným a zábavným způsobem předávat laikům vědecké koncepty. Ve svých seminářích a kurzech po celém světě předává své hluboké znalosti o úzkých vztazích mezi chemií mozku, neurofyziologií a biologií a jejich významu pro naše zdraví.

Gregg Braden

Gregg Braden je geolog a spisovatel, který se na profesionální úrovni zabývá řešením problémů. Zatímco původně podporoval společnosti v krizových situacích, nyní pracuje s lidmi na nové historii lidstva. Jeho multidisciplinární zkušenosti mu umožňují držet krok s množstvím nových vědeckých objevů. V roce 2003 objevil inteligentní informace v lidském genomu. Jeho knihy byly přeloženy do více než 40 jazyků a je jednou z nejvlivnějších osobností duchovní sféry.

Bruce Lipton

Bruce Lipton, biolog kmenových buněk a autor bestsellerů, strávil řadu let výzkumem buněčné biologie a kvantové fyziky. Zjistil, že naše životy nejsou řízeny pouze geny. Obor epigenetiky změnil nejen jeho kariéru, ale i jeho soukromý život. Věda pomohla Dr. Liptonovi, aby uznal existenci nesmrtelného ducha. To přispělo jak ke zlepšení jeho fyzické a duševní pohody, tak k pozvednutí jeho duchovního života na novou úroveň. Dr. Lipton mluví k profesionálnímu i neprofesionálnímu publiku a povzbuzuje své následovníky, aby zlepšili své životní podmínky na holistické úrovni.

Neale Donald Walsch

Neale Donald Walsch je novodobý vyslanec duchovního učení. Už v raném věku se začal zajímat o náboženství a cítil hluboké napojení na spiritualitu, ještě předtím, než začal vést známé rozhovory s Bohem. Je autorem šestnácti knih o spiritualitě a jejím uplatnění v každodenním životě, mezi které patří i bestsellerová trilogie Hovory s Bohem. Své hluboké znalosti a porozumění Bohu předává na seminářích po celém světě.

Bradley Nelson

Bradley Nelson vyrůstal na venkově v Montaně a už jako dítě poznal sílu energie, když se vyléčil ze dvou život ohrožujících nemocí. Začal studovat programování, ale poté, co požádal Boha o znamení pro svou budoucnost, měl zjevení, ve kterém mu byla ukázána cesta. Rozhodl se studovat chiropraxi, aby porozuměl samoléčebnému systému těla. Následně vyvinul systém pro rozpoznávání a uvolňování uvězněných emocí. Na základě svých poznatků vytvořil výcvikové programy a napsal řadu knih.

Deepak Chopra

Deepak Chopra spojuje znalosti Západu s moudrostí Východu jako nikdo jiný. Coby úspěšný lékař zjistil, že západní medicíně chybí duše. Napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků. Celkem se jich prodalo 20 milionů výtisků. Časopis Time Deepaka Chopru zařadil mezi 100 nejvýznamnějších myslitelů 20. století. 

Eckhart Tolle

Eckhart Tolle se narodil v Německu, studoval v Londýně a nyní žije v Kanadě. Kladením důrazu na přítomný okamžik místo na minulost nebo na budoucnost se stal jedním z nejproslulejších světových duchovních učitelů a spisovatelů. Prostřednictvím moci přítomnosti se můžeme dostat blíž k sobě sama a odložit strachy. Eckhart sdílí své poznání nejen ve svých knihách a přednáškách, ale také ve videích.

Alberto Villoldo

Alberto Villoldo už ve svých 20 letech dělal výzkum energetické medicíny na Státní univerzitě v San Franciscu, až si konečně uvědomil, že odpovědi na jeho otázky nelze najít pod mikroskopem, ale pouze ve světě. Vyměnil svůj laboratorní plášť za turistické boty a zamířil do Amazonie, aby se od tamních šamanů a lékařů naučil, jak léčit emocionální zranění. Tímto způsobem dokázal proměnit svou vlastní bolest, smutek a stud ve zdroje síly a soucitu. Dnes prostřednictvím svých seminářů a knižních bestsellerů ukazuje ostatním, jak se můžeme léčit a transformovat.

Marcela Lobos

Marcela Lobos je šamanka, která byla intenzivně zasvěcena do léčebných a duchovních tradic Amazonie a And. Narodila se a vyrůstala v Chile, kde vede šamanské cesty pro ženy, aby probudily svou vlastní sílu, půvab a moudrost. Marcela je učitelkou společnosti Four Winds a je manželkou jejího zakladatele, Dr. Alberta Villolda.

Byron Katie

Byron Katie je autorkou bestselleru The Work (Práce), ve kterém se dělí o svou metodu, jež jí pomohla překonat hlubokou krizi a problémy s duševním zdravím. Za pomocí čtyř otázek důkladně přezkoumala svá přesvědčení a znovu nalezla radost. Na pravidelných kurzech a webových seminářích inspiruje účastníky, aby v sobě objevili odpovědi na palčivé otázky a otevřeli svou mysl hlubokým vhledům. Její podcast „Doma s Byron Katie“ rovněž napomáhá posluchačům ke svobodnějšímu myšlení.

Anita Moorjani

Anita Moorjani měla rakovinu a umírala. Když však ztratila vědomí, najednou se ocitla na místě naplněném světlem a blažeností. Následně se probrala a k překvapení všech lékařských odborníků její rakovina zcela zmizela. Tato zkušenost jí změnila život a Anita chce předávat dál to, co se naučila.

Angaangaq Angakkorsuaq

Angaangaq Angakkorsuaq je šaman, stařešina a tradiční léčitel z Kalaallit Nunaat v Grónsku – jediné obydlené zemi na světě, která nikdy nebyla ve válce. Od útlého věku byl připravován na úkol stát se šamanem. Duchovním posláním, které mu svěřila jeho matka, je rozpouštět led v lidských srdcích. Jeho poselstvím je duchovní změna klimatu a vyzařuje z něj zvláštní autenticita, vřelost, síla a humor.

Andreas Goldemann

Coby intuitivec dokáže Andreas Goldemann vnímat disharmonii a nerovnováhu na fyzické a emocionální úrovni. Ve své práci již přes 25 let používá hlas, zpěv, pohyb a reflexi k iniciování hlubokých změn u svých klientů. Kromě osobních setkání, přednášek a seminářů lze jeho práci zažít i prostřednictvím videí. Jeho webináře a on-line kurzy umožňují ještě více lidem pocítit své mocné já.

Dr. Gabor Maté

Proslulý řečník a autor bestsellerů Dr. Gábor Maté je široce uznávaný za svou práci v oblasti závislostí, traumat a vývoje v ranném dětství. Nenabízí okamžitá řešení těchto složitých problémů, ale spíše prolíná vědecký výzkum, kazuistiky a své vlastní postřehy a zkušenosti. Tímto způsobem přichází s komplexním pohledem, který lidi poučí a podpoří v tom, aby se dokázali sami uzdravit a pomohli v tom i svému okolí. V současné době cestuje po světě a hovoří o traumatech. Vyzývá nás všechny k uzdravení a k většímu soucitu sami se sebou i s druhými. 

Tento maďarsko-kanadský autor bestsellerů dosud vydal čtyři knihy, které byly přeloženy do více než 30 jazyků.

Gordon Smith

Skot Gordon Smith působí jako médium. Tento svůj talent rozpoznal už jako dítě a od té doby jej dál rozvíjí. Svou prací inspiruje nespočet lidé v jejich osobním vývoji. Coby autor vypráví o svých nejdojemnějších a nejmimořádnějších zážitcích z komunikace se zesnulými a sdílí poznatky, které se mu od nich podařilo získat. Spolupráce mezi vědou a spiritualitou je pro něj stejně důležitá jako přirozenost a demonstrování jeho daru na workshopech.

Frank Kinslow

Dr. Frank Kinslow je chiropraktik, spirituální konzultant a autor bestsellerů. Dlouho praktikoval jógu a někdy i více než dvě hodiny denně meditoval, díky čemuž se stal učitelem transcendentální meditace. V roce 2007 se mu podařilo najít cestu z hluboké osobní krize tím, že objevil původní zdroj uzdravení a štěstí. Pak konečně vytvořil metodu Kvantového unášení (Quantum Entrainment®). Nyní tuto metodu vyučuje na seminářích a webinářích, aby ostatní lidi z lékařských profesí naučil techniku, která funguje jednoduše a efektivně.

Diana Cooper

Spisovatelka a duchovní učitelka Diana Cooper našla svůj pravý smysl během životní krize, kdy ji z jejího těla vytáhl zlatý anděl a umožnil jí vidět mnoho věcí. Jen pár let nato začala skutečně pracovat s anděly a vyprávět o své zkušenosti s nimi. Do svých knih zapisuje znalosti, které s ní sdílejí – i o dalších zvláštních stvořeních. Kromě toho vydává karty.

Lee Holden

Lee Holden již více než 35 let zjišťuje, že čchi-kung je ideální metodou nejen pro získání fyzické kondice či zdraví, ale také k osvobození mysli od stresu a napětí. O umění tohoto pohybu se dělí na DVD, v televizi a online kurzech. Když tak činí, pomáhá svým studentům překonat nemoci a zranění, zpomalit proces stárnutí, maximalizovat svoji energii a cítit se lépe než kdy předtím.

Louise Hay

Spisovatelka, přednášející a léčitelka Louise Hay patřila mezi průkopníky hnutí svépomoci a porozuměla spojení mezi tělem a myslí dříve než mnozí jiní. Zářila z ní radost z bytí a pozitivní energie, díky kterým dokázala pomoci tolika lidem splnit si své sny. Po náročném dětství, traumatickém dospívání a rušné modelingové kariéře v New Yorku se jí po rozvodu konečně podařilo najít uzdravení a začít své metody s láskou a podporou sdílet. Louise zemřela v roce 2017 ve věku 90 let. 

Howard Martin

Howard Martin je spisovatel, řečník a výkonný ředitel HeartMath Institute. Od založení společnosti v roce 1991 cestuje po světě, aby šířil informace o práci HeartMath a vyučoval tuto metodu. Je přesvědčený, že naše srdce je klíčem k naplnění. Prostřednictvím inteligence srdce můžeme změnit své vnímání a ovládat tok svých pocitů. Howard Martin pravidelně vystupuje v televizi a rádiu, ale také sdílí své poznatky prostřednictvím webinářů a na konferencích.

Bahar Yilmaz

Moderní spiritualita, nové přístupy k léčení nemocí, komunikace s duchovním světem, výzkum energie a vědomí. Bahar Yilmaz v tomto oboru žije a pracuje už více než 14 let. Často je nazývána  “hlasem nové spirituality”, protože umožňuje ostatním osvobodit se od spirituálních bariér a převzít odpovědnost za svůj život.

Její osobitý, osvěžující a humorný přístup je charakteristickým prvkem její práce, která spojuje meditaci, transformaci, medialitu a další léčebné modality prostřednictvím seminářů, workshopů, tréninkových lekcí a online kurzů.

Scott Schwenk

Učitel meditace Scott Schwenk strávil několik let svého života v hinduistickém klášteře, kde se seznámil s tantrismem. Následně se dále vzdělával, aby se stal mistrem, kterým je dnes. Jeho cílem je pomáhat hledajícím, aby prozkoumali nejhlubší vnitřní já a žili život v důvěře. Ve své práci používá základní principy probuzení, růstu, očišťování a projevování se.

Michael Beckwith

Michael Bernard Beckwith je zakladatelem a duchovním vůdcem mezinárodního spirituálního centra Agape International Spiritual Center v Beverly Hills v Kalifornii a mezinárodně uznávaným autorem bestsellerů. Jeho duchovní techniky jsou určeny k tomu, aby se z účastníků jeho kurzů, posluchačů jeho podcastů a uživatelů jeho aplikace stali vůdci, kteří jsou v životě přesvědčiví. Centrum Agape také pomáhá bezdomovcům a dětem a podílí se na ochraně přírody.

Ruediger Dahlke

Dr. Ruediger Dahlke působí již více než 30 let jako lékař, vede semináře, je spisovatelem a školitelem. Díky svým knihám jako např. Nemoc jako cesta, Nemoc jako jazyk duše a Nemoc jako symbol nebo Zákony osudu – Pravidla pro život založil celostní psychosomatiku a teorii vědomí, která má přesah do mytických a duchovních dimenzí.

Petra Brzović

Petra Brzović je učitelka jógy a intuitivní terapeutka, která svým klientům pomáhá vyrovnat se s traumatem například pomocí hypnoterapie a regrese. Kromě toho používá mimořádné holistické metody ke zmírnění nebo vyléčení chronických onemocnění a neplodnosti. Je plně certifikovaná, vede workshopy a semináře po celém světě a školí také další léčitele a terapeuty. Její velkou vášní je práce s dušemi a jejich životy mezi životy.

Ken Honda

Ken Honda je nejznámějším a nejvlivnějším finančním expertem v Japonsku. Jeho knih se dosud po celém světě prodalo přes osm milionů výtisků. Poté, co hovořil s více než 12 000 japonskými milionáři, kteří své jmění získali vlastními silami, odhalil u nich společné rysy. Budování bohatství bylo méně o finančním IQ (například klasických finančních a investičních strategiích) a více o finančním EQ (emoční inteligenci týkající se peněz).

Petra Rauferová

Petra Rauferová je průvodkyně, trenérka, terapeutka, tvůrkyně systémů Dynamiky, Dynamiky X, Kráčení k Ho’oponopono a Vědomá manifestace od A do Z. Je propagátorkou jemné transformace. Pracuje převážně v Čechách a na Slovensku. Po cestě na Havaj, kde poznávala tradiční havajskou filozofii Ho’oponopono, se zaměřuje se svými klienty na změny jejich vnitřní energie. Spolupracuje s lidmi, kteří se rozhodli vydat na cestu umožnění změn formou vědomého tvoření reality. Pracuje se skupinami, jednotlivci, ve firmách. Trénuje se svými studenty aplikaci zákonů vesmíru v rámci tříletého studia v Kladně a Bratislavě.

Věří, že naše úspěchy i neúspěchy nás přibližují našim cílům a že nejdůležitější je naše reakce na přítomnost.

Barbora Englischová

Barbora Englischová je symbolem prospěšného myšlení v ČR, Je autorkou projektu Detoxikuj život, který pomáhá desetitisícům lidí každý den zhmotňovat jejich sny. Napsala trilogii pro děti a jejich rodiče s názvem Luna z lůna a bestseller Detoxikuj život, který čte už přes 50 000 lidí. Na knižní trh právě přichází druhá kniha pro dospělé s názvem Maják v srdci, k níž předmluvu napsal RNDr. Jan Rak PhD. Vytváří specifické fungující metody a online programy, díky nimž se lidé vrací ke své vnitřní síle. Miluje svou rodinu, psaní u krbu s hrnkem čaje a naplňování svého poslání.

Miriam Štolfová

Miriam Štolfová je lektorka a motivátorka v oblasti osobního rozvoje, ve kterém působí více než 30 let. Je autorkou jedinečné virtuální “Školy hrou pre dospelákov”, ve které učí dospělé věci, které nás ve škole NEnaučili a potřebujeme je ke šťastnému životu v radosti, lásce, hojnosti a flow.

Na sdělení svého poznání přes sociální sítě, audinahrávky, virtuální i živé semináře a kurzy používá jednoduché, kreativní a hravé metody, které korespondují s přirozeným fungováním mozku a s nejnovějšími poznatky neurovědy respektujícími integritu osobnosti. Proto jsou mimořádně efektivní, účinné a příjemně vyživující duši, tělo i mysl.

Monika Stehlíková

Monika Stehlíková je somatická psychoterapeutka, která se věnuje vědomé práci s tělem už přes 20 let. Vede vlastní somatickou školu plynulosti a online akademii Poď z hlavy do tela. Její touhou je pomoci lidem, aby se napojili na hlubokou moudrost těla, uvolnili z těla traumata a z tkání nevědomé toxické návyky a tím se otevřeli pulzujícímu životu, tiché extázi bytí a mystériu Života.

Janka Sofia a Danka

Slnko v Srdci spojuje všechny Posly Světla, kteří v jednotě s moudrostí Vesmírných zákonů a láskou Matky – Gaii – vytvářejí vědomé bytí. Novou Zemi. Tvůrkyněmi Slnka v Srdci jsou Janka Sofia Thomková a Danka Babková Thomková a již více než 20 let zprostředkovávají možnost sebepoznání a vědomého tvoření prostřednictvím všech nástrojů Ducha – numerologie, astrologie, jógy, zpěvu manter, meditace, staroslovanských obřadů a dalších.

Marie Tilšarová

Marie Tilšarová je autentická písničkářka a autorka písní ze života a do života. V těžkých chvílích našla cestu k mindfulness a teď tuto praxi všímavosti a vděčnosti předává ve svých písních, během osobních konzultací a prostřednictvím motivačních karet Všímavky.

Diana Mozoláková

Diana Mozoláková je vášnivá objevitelka divokých jedlých bylin a spojení s přírodou. Sdílí léčivé a výživové vlastnosti těchto skvostů s lidmi, abychom si uvědomili bohatství přírody. Její videa, rady a kniha pomáhají lidem rozšířit jejich kulinářské obzory a používat tyto bylinky mnohem víc než jen v bylinkovém čaji. Skvěle se hodí do každodenní kuchyně, dodávají jídlům nové chutě a obohacují výživu. Vnáší do života přírodu a intuici, abychom našli rovnováhu a harmonii při jídle. Spolu s ní objevíme bylinky, které posilují naše tělo a obohacují duši.

Zuzana Hozhoni

Zuzana Hozhoni je první certifikovanou „přepisovatelkou“ limbických zápisů v České republice a na Slovensku. Je známá svou efektivitou. Má dar najít jádro problému a bez okolků a zbytečných průtahů ho vyřešit. Proměnit život člověka k lepšímu. Ambasadorka Lásky. Tak jí říkají její klienti. Své vnitřní bloky proměňujeme v silné stránky a ještě se na této cestě zasmějeme. Další výrok jednoho z jejích spokojených klientů. Za 23 let její praxe se jich nashromáždilo hodně. Ve skupinách, individuálně, osobně nebo v online světě. Všemi těmito cestami Zuzana přináší proměnu života k lepšímu. Její cesta je originální, její schopnosti nenaučitelné a efekt transformace je trvalý.

Jozef Mihališin

Jozef Mihališin působí jako lektor ve firmách, kde vede akademii Leaders Create Leaders. Vede autognostickou Školu Iniciácie Človeka, jejímž záměrem je vést lidi k psychické zralosti, pravdě o sobě samém a iniciaci duše.

Facilituje roční sebepoznávací cestu a výcvik pro muže ZRKADLO MUŽA. Je velmi hrdý na projekt CESTA RODINY, v jehož rámci se věnuje tématům MAMA A SYN, OTEC A DCÉRA, jakož i na projekt a letní tábor OTCOVIA DEŤOM, v rámci kterého podporuje v různých směrech otce v jejich roli. Také doprovází chlapce na jejich cestě ke zdravému mužství a věnuje se v rámci toho i přechodovým rituálům pro otce a syny „Z CHLAPCA MLADÝM MUŽOM“. Pořádá letní i zimní pobyty pro rodiny a single rodiče s názvem RODOKMEŇ. Každoročně provede desítky mužů 13týdenním online programem CESTA HRDINU. Pro školy a organizace vede program ROCK AND WATER pro získání psychosociálních dovedností.

Joshi

Joshi pomáhá lidem objevit kouzlo života v přítomnosti a nedvojnosti. Je mu 47, s jeho ženou jsou spolu přes 20 let a mají tři děti. Před 15 lety po dlouhém hledání objevil osvobozující jednoduchost bytí v přítomnosti. Od té doby sdílí toto poznání s ostatními. Jeho kurzy naživo i online prošlo více než 10 000 lidí. Joshi říká, že vrátit své srdce i mysl do přítomnosti je potřeba pro každého z nás. 

Ester Kozlovská

Ester Kozlovská je zakladatelka projektu Breathwork meditace, certifikovaná facilitátorka a lektorka breathwork v mezinárodní škole Breathing Space.

Vášnivě sdílí, jak kouzlit s vlastním dechem a jak se skrze dechové techniky dostat do hloubek svého podvědomí, těla i duše. Jejím domovem jsou už několik let Britské ostrovy, do Čech se ale pravidelně vrací právě s Breathwork meditacemi. V České republice vede jediný Breathwork facilitátorský výcvik. Breathwork miluje celou svou bytostí a předávat dál světlo, které přináší, považuje za své poslání.

Přidej se teď zdarma!